Kakadu karuselės Taisyklės!

Kakadu žaidimų kambario taisyklės!

Prieš atvykstant į Kakadu karuselės žaidimų kambarį būtinai susipažinkite su mūsų taisyklėmis. Jos yra pateiktos žemiau, arba galite atsisiųsti pdf failą paspausdami mygtuką dešinėje.

Žaidimų kambario „Kakadu karuselė“ taisyklės:

 1. Kambario taisykles yra privalomos visiems, kurie lankosi žaidimų kambaryje „Kakadu karuselė“.
 2. Kambarys yra orientuotas į 3-9 metų vaikus. Už vaikų elgesį, priežiūrą kambaryje  yra atsakingi tėvai, globėjai ar kiti jį atlydėję pilnamečiai asmenys, asmenys, kurių žinioje jie yra. Įsitikinkite, kad vaikai supranta, kaip teisingai naudotis žaidimų įranga. Tai itin svarbu, norint žaisti saugiai. Mašinėles ir kitus daiktus griežtai draudžiama nešti į antrą aikšteles aukštą, jomis čiuožti žemyn ar mėtyti nuo čiuožyklų. Administratore turi teisę nuolat taisyklių nesilaikančius, kitus vaikus skriaudžiančius vaikus sudrausminti arba atsisakyti priimti į kambarį.
 3. Užsakius privačią šventę, į kambarį galima atsivesti iki 30 asmenų. Jei žmonių bus daugiau, tai privaloma iš anksto suderinti su mumis (yra papildomų sąlygų).
 4. Šventę leidžiama prasitęsti, tačiau tik tuo atveju, jei kambarys po Jūsų yra laisvas.
 5. Atsiskaitymas kambaryje galimas tik grynais (nepykite, šiai dienai neturime kortelių skaitytuvo). Už privačias šventes galima atsiskaityti ir iš anksto pavedimu.
 6. Šventės užsakovas įsipareigoja saugoti kambario inventorių ir jame esančią įrangą, daiktus naudoti pagal jų paskirtį, įspėti šventės dalyvius apie Tėvai ar kiti vaiką atlydėję pilnamečiai asmenys privalo vaikams paaiškinti/parodyti, kaip tinkamai naudotis žaidimų įranga. Kilus klausimams, klauskite administratores. Už šventės ar apsilankymo metu tyčia, dėl neatsargumo, taisyklių nesilaikymo sugadintus kambario daiktus, inventorių, įrangą finansinė atsakomybė tenka paslaugos užsakovui, pasirašiusiam registrų žurnale.
 7. Kambaryje personažų programas veda "personazai.lt". Kitos programos leidžiamos, tik suderinus tai su mumis iki šventės.
 8. Labai vertiname švarą, todėl kambaryje vaikštome be lauko avalynes (rekomenduojame turėti storesnes kojines suaugusiems, vidaus avalynę neslystančiu paduku vaikams ). Maistą švenčių metu galima atsinešti savo arba galima užsisakyti iš mūsų siūlomo ar Jūsų mėgstamo maisto tiekėjo. Maistas kambaryje valgomas tik prie Higienos ir vaikų saugumo sumetimais (kad žaisdami neužspringtų), į žaidimų aikštę jį draudžiama neštis.
 9. Visi, švenčiantys gimtadienį ar kitą šventę „Kakadu karuselėje“ privalo laikytis patvirtinto buvimo kambaryje tvarkaraščio. Į kambarį užsakovas įleidžiamas 15 iki šventės pradžios. Kambarį turi atlaisvinti sutartu laiku, kuris nurodomas el. paštu atsiųstame užsakymo patvirtinime. Vėluojant atlaisvinti patalpas, kambario administratorius turi teisę taikyti papildomą mokestį už pratęstą laiką (10 Eur/15 min). Jei planuojate šventei naudoti daug dekoracijų, įvertinkite tai, kad joms paruošti Jums gali prireikti papildomo laiko. Jį būtina numatyti iki šventės.
 10. Kamuoliukų baseine smagu „plaukioti“, kai jame yra kamuoliukų, todėl prašome įspėti vaikučius, kad kamuoliukai po žaidynių turi likti baseine, o ne už jo ribų 🙂
 11. Batute vienu metu saugiausia šokinėti po vieną. Taip bus išvengta susidūrimo pasekmių.
 12. „Tarzano“ laipyne gali naudotis vaikai iki 9 metų. Vienu metu ja čiuožti gali tik vienas Čiuožimo pabaigoje būtina kojomis atsispirti į minkštą sienutę laipynės gale. Suaugę atlydėję vaiką (-us) į kambarį turi įsitikinti, kad vaikas supranta, kaip tinkamai naudotis šiuo įrenginiu . Karusele“ kambaryje gali naudotis vaikai iki 9 metų. Griežtai draudžiama ją papildomai sukti rankiniu būdu (ji sukasi automatiškai), tempti ir pan.
 13. Žaidimų aikštelė ir žaidimų įranga kambaryje yra skirta tik vaikams. Suaugusiems griežtai draudžiama naudotis čiuožyklomis.
 14. Kambaryje leidžiama naudoti torto fejerverką (kuris dega kaip didele šalta ugnelė). Konfeti, Pinatas ir muilo burbulus naudoti draudžiama.
 15. Prieš pradedant naudotis kambariu, būtina susipažinti su kambario taisyklėmis ir pasirašyti registrų žurnale. Parašu užsakovas pažymi, kad su kambario taisyklėmis susipažino, jos jam yra suprantamos ir su jomis Taisyklių nežinojimas neatleidžia užsakovo ar jų svečių nuo atsakomybes. Kambario taisyklės yra viešai paskelbtos www.facebook.com/kakadu.karusele. Su jomis taip pat galima susipažinti, atvykus į kambarį ar paskambinus telefonu. Jei kyla klausimų, klauskite. Mielai viską paaiškinsime.
 16. Užsakant šventę 5 ar 3 val. trukmei, yra imamas 50 Eur užstatas (negrąžinamas visais atvejais). Likutis mokamas po šventes, prieš išeinant, išlydėjus paskutinį svečią. Užstatas šventės anuliacijos atveju yra negrąžinamas, į kitas paslaugas nekeičiamas. Jubiliatui (-ei) susirgus ir apie ligą įspėjus mus ne vėliau nei 24 val. iki šventės pradžios, leidžiama vieną kartą nukelti šventės datą. Rezervuojant naują datą. imamas papildomas užstatas, kaip garantas kad atvyksite antrą kartą. Atvykus į šventę, abu užstatai išminuojami iš likusios mokėtinos sumos. Nukėlimas leidžiamas daugiausia mėnesiui. Šventės nukėlimas leidžiamas tik ligos atveju.
 17. Už klientų paliktus asmeninius daiktus žaidimų kambario administracija neatsako. Rastus daugkartinius daiktus saugojame 1 savaitę.
to top button